Nasıl yani, lokantada atlı karınca??

0 / 5
Favorilere ekle

Eşsiz antikaları, farklı dönemlerin sanat eserleri ve bunların eklektik şekilde sunumu ile harika bir görsel şölen vaad eden, Fransa’da hala ailenin sahip olduğu son Palace-hotel… “Negresco”
Michelin yıldızlı Chantecler restoran veya Khrushchev’den Richard Burton’a kadar durup bir içki içilmiş Relais Bar’ı bir kenara koyarsak, La Rotonde brasseriesi 19.cu yüzyıl luna park konseptinde döşenmiş güzel salonu bir orjinal antika atlı karıncayı, tahta atları ve dönem oyun otomatları ile size sürpriz yapıyor. Yan masanızda bir otel görevlisi de oturuyor olabilir, Monaco prensesi Caroline de..

Çocuklarınızla bu güzelim otelin lokantasına girdiğinizde sizi bir sürpriz bekliyor. Harika bir atlı karınca hem de çalışır durumda!! Hani ‘kızım yemeğin gelene kadar, sen biraz atlı karıncaya bin’ demek kapalı bir mekana nasip olur muydu? Tarih kokan bir atlı karınca üstelik bu. 5 tur at arada ana yemek gelsin. 2 tur at sırada tatlı. Sonra da çocuklardan gün içinde bir yorum. ‘Anneciğim çok acıktım, ne zaman yemek yiyeceğiz?’ :))

Çocuklarınızla bu otele gitmek isterseniz yemek icin La Rotonde unutulmaz ve eğlenceli bir seçim olacaktır.. ama otelin her yerinde özgürce yerleştirilmiş antikalar, heykellerin kırılma riskini düşününce çocuklarla bu otel de kalmak oldukça stresli bir hale de dönüşebilir😃

Kurum Adı

Le Negresco Hotel

Bu Püf hakkında yorum yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir