Yaratıcı havlular

0 / 5
Favorilere ekle

Hilton Dubai’de havludan hayvan sanatı!
İş için sıklıkla gittiğim Dubai’de her zaman şirketin anlaşması olan Hilton Otel’inde kalıyorum. Bazı oteller düzenli gelen müşterilerini meyve sepeti, gazete ile karşılarken, Hilton hayvan şeklindeki havlularla karşılıyor.
İlk gidişimde yatağımın üzerindeki ayıcığa anlam verememiş ancak sonrasında arkasında yatan sanatı görerek minik bir bahşişle ödüllendirmiştim.

Konaklamamın süresi arttıkça bu hayvancıklar çeşitlendi, kuğu, fil, tavşan, maymun ve hatta doğumgünümde havludan bir pasta bile geldi! Ancak en unutulmazı, bir başka uzun dönem konaklamamda, önceki günlerden kalan ayı-tavşan-maymun serisine yeni birşey eklenmemiş diye düşünürken, yere baktığımda gördüğüm ve çığlık atmama sebep olan, yatak boyu kadar uzun timsah oldu. Havluyu nasıl açtığımı hatırlamıyorum.

Daha sonra farklı ülkelerde Hilton’da kaldığımda aynı hoş sürprizle burada da karşılaştım. Ve merakıma yenik düşüp http://www.maketowelanimals.com/ adlı siteyi buldum oteldekileri bu sefer de ben şaşırtayım diye düşünerek bir ayı bir de yılan yapmayı başardım 🙂

Kurum Adı

Hilton Dubai

Bu Püf hakkında yorum yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir