Artık çocuklarınız yatak odalarında yalnız değil

0 / 5
Favorilere ekle

Fransız Castoroma firması çocuklarınızın zeka gelişimini iyi yönde etkileyebilecek bir ürün geliştirdi. Bu interaktif duvar kağıdı çocuğunuza farklı farklı masallar anlatıyor.

Duvar kağıdının çalışma şekli şu şekilde; duvar kağıtlarında yer alan dijital imleçler, İOS veya Android işletim sistemleriyle çalışan telefon veya tabletlerdeki Magic Wallpaper uygulamasına okutulduğunda masal anlatmaya başlıyor. Uygulama, kullanıcılarına sesli masal anlatımı ve okuma modu olarak iki farklı seçenek sunuyor. Okuma modunda belirli kelimelerin özel ses efektleri bulunuyor, bu da masala daha gerçekçi bir hava katıyor.

Ayrıca kullanıcılar aynı anda iki farklı karakteri masala dahil ederek ortaya tamamen yeni bir hikaye çıkarabiliyor, sayısı yüzü aşan farklı kurgu seçeneği sayesinde de çocukların sıkılması önlenmiş oluyor. Duvar kağıtlarında bulunan on karakter arasında bir robot, elbiseleri pek sevmeyen bir prenses, yürümekten keyif alan bir gergedan ve çocukların hoşuna gidecek diğer fantastik karakterler yer alıyor.

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=r-

9lQ45_l7Q

Kurum Adı

Castoroma

Bu Püf hakkında yorum yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir