Evde yalnız kalan kedileri oyalaması için robotik oyuncak

0 / 5
Favorilere ekle

Artık işe gidince ya da saatlerce dışarıda kalınca kediniz evde tek başına kalınca huzursuz olmanıza gerek yok. Çünkü bu üretilen mekanik top ile kediniz oyalanabiliyor.

Evcil hayvan sahipleri dışarıda nerede olurlarsa olsunlar eğer etrafta bir wi_fi  bağlantısı varsa kedilerini mekanik topunu etrafında koşturarak kontrol edebiliyor.

Ayrıca bu mekanik top sadece kediler için değil köpekler içinde kullanılabiliyor.

90 dakikalık oyun fırsatı ve 15 saatlik bekleme süresi sunan Pebby iki oyun modu ile tasarlanmış, biri yukarıda bahsedilen uzaktan kumandalı mod iken diğer mod, akıllı köpek tasmasıyla entregre şekilde çalışıyor. Tasma bir kez takıldıktan sonra Pebby uzun mesafeli alanlarda oynamaları için otomatik olarak yakalama oyununu başlatıyor. Tasma aynı zamanda, evcil hayvanların gün içindeki hareketlerini ölçerek Pebby isimli uygulamaya aktarıyor. Böylelikle kullanıcılar dostlarının gün içinde ne kadar efor sarfettiklerini görebiliyorlar.

Evcil hayvan sahipleri, minik dostları Pebby ile oynamaya başladığında bir bildirim alıyor. Ve evcil hayvan sahipleri dünyanın neresinde olursa olsunlar, akıllı topun sahip olduğu iki yönlü sesli iletişim ve 720p çözünürlüklü geniş açılı kamera sayesinde tüylü arkadaşları ile bağ kurabiliyolar. Bunların yanısıra entegre bir lazer, LED ışıklar ve hoparlör ve değiştirilebilir dış yüzey ise topun kişiselleştirilmesini olanaklı kılıyor.

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=o2AbZeF1SLs

 

Kurum Adı

Pebby

Bu Püf hakkında yorum yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.