Lösev’den ” Gülüşünde Hayat Var!” Kampanyası

0 / 5
Favorilere ekle

Lösev 23 Nisan haftası için bir kampanya başlattı. Lösemi tedavisinde en önemli şeylerden biri moral… Lösev bunun için bir kampanya başlattı. 23 Nisan haftası boyunca devam edecek olan ” Gülüşünde Hayat Var” kampanyası ile amaçlanan çok fazla kişiye ulaşıp hedeflenen bağış miktarına ulaşmak ve daha çok çocuğun sağlığına kavuşmasına destek olmak.

“Gülüşünde Hayat Var” kampanyasının ilk adımı için 23 Nisan’da bir LÖSEV etkinliği gerçekleştirildi. Çocukların gülüp eğlendiği etkinlik boyunca kahkaha sesleri kaydedildi. Bu sesler, 24 Nisan sabahı, yaptıkları programlarla Türkiye’yi güldüren radyocuların yayınlarındaki kahkaha efektlerinin yerini aldı. Beklenmedik bu seslerle dinleyicinin dikkatini çeken radyocular, daha sonra seslerin ne olduğunu açıkladı ve Lösev’e bağış çağrısında bulundu.

Ana fikri gülümseme ve kahkaha olan bu kampanya için bağışlar da gülümsemelerle yapıldı. 10 TL’lik bağış için 3406’ya gülen surat emojisi göndermek gerekiyordu. Türkiye’nin dört yanından emojilerle bağış yapılırken kampaya şimdi de çağrısını internet kullanıcılarına yöneltiyor. #GülüşündeHayatVar etiketiyle paylaşılan kampanya 23 Nisan haftası boyunca sürecek.

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=fiPJHfN1eBs

 

Kurum Adı

Lösev

Bu Püf hakkında yorum yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.