Project post 30 projesi

0 / 5
Favorilere ekle

Kadınlar, artık” ProjectPost30″ projesi ile artık belli bir yaştan sonra meslek değiştirmek zor olmayacak.

ProjectPost30,  kariyerlerinde köklü değişime giden ya da tek hayata birden fazla kariyer sığdıran kadınların hikayelerini daha fazla kişiye duyurmak hedefiyle hayata geçti. Bu proje, kariyerini başka bir kulvarda sürdürmek isteyen ancak henüz içindeki cesareti açığa çıkaramamış olanlara deneyim ve hikaye paylaşımı yoluyla ilham vermeyi amaçlıyor.

Okul, iş ve aile derken;  hayattan ne istediğimizi ya da istemediğimizi farketmek çoğu zaman 30’lu yaşlarımızdan önce olmuyor. Görünürde tam “herşeyi yoluna koyduk” derken, hiç beklenmedik anlarda içimize bir kurt düşüyor ve hayatın anlamını sorgulamaya başlıyoruz. Sonuç olarak geldiğimiz nokta ise şu oluyor: Yaşam süresinin giderek uzadığı bir dünyada neden hayatlarımıza tek bir tecrübe sığdırmak zorunda olalım ki?

ProjectPost30 tam da kendine bu soruyu soran ve cevabını kariyerlerini başka kulvarlarda sürdürmeye karar vererek ya da aynı anda birden fazla meslekle meşgul olarak verenlerin hikayelerini paylaşan bir platform.

Öncelikle bu platformun kadınlara açık olmasının sebebi cinsiyet eşitsizliğini ortadan kaldırmak. Kadınlar erkeklere oranla değişime karşı daha yavaşlar cesarete ve teşviğe ihtiyaç duyuyorlar.

İlerleyen zamanlarda bu platformda kadın_erkek, Türk ve yabancı herkesin deneyimine açık olacakmış.

Deneyim hikayelerini dinlemek ve daha ayrıntılı bilgiye ulaşmak için şu linke tıklayabilirsiniz: https://www.projectpost30.com/

 

Kurum Adı

Project Post 30

Bu Püf hakkında yorum yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir