Ziyaretçilere notlar

0 / 5
Favorilere ekle

Dükkandan içeri girer girmez yoğun bir kahve kokusu karşılıyor sizi. Koku hafızanızda yerini alıp sizin o dükkana tekrardan gitmenizi neden olacak güzel bir faktör bence.
Kahve servisinin yapıldığı deskin üzerine kahve süzen bir düzenek yerleştirmişler. Bu da içtiğiniz kahvenin nasıl hazırlandığını sanki görüyormuşsunuz gibi hissettiriyor size. Bu açıdan çok güzel bir dekorasyon örneği olmuş, misafirlerin oturduğu kısmın arkasına da kahve çuvallarını koyarak sanki bir kafe de değil de bir kahve hangarındaymışsınız, kahvenizi ilk elden ( üreticiden ) alıyormuşsunuz gibi hissettirmeye çalışmışlar. Bence başarılı da olmuşlar.
Bunlara ilave olarak kafenin bir duvarını boydan boya ve tavana kadar Atatürk Kütüphanesi yapmışlar. Hem işletmenin Atatürkçü bir sahibi olduğunu göstermesi açısından, hem de Atatürkçü misafirlerin kafeyi tercih etmesi açısından çok güzel bir fikir olmuş bence. Sanırım İngilizce yazılmış kitaplar da var. Böylece kafeye gelen yabancı misafirlerde Türkiye tarihinin en önemli figürü hakkında bilgi sahibi olabilirler.

Kurum Adı

MOC Ministry of Coffee

Bu Püf hakkında yorum yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir