Delta havayollarından tatile çıkma imkanı olmayan insanlar için selfie duvarı

0 / 5
Favorilere ekle

Tatile çıkamayan kişiler yabancı ülke ve şehirlerin fotoğraflarının olduğu duvarın önünde sanki oraya gitmiş gibi fotoğraf çektirmek ister mi? sorusuyla ortaya çıkan bu duvar online çöpçatanlık sitesi Tinder ile ortaklık yaparak ” Delta Flört Duvarını” oluşturdu.
New York’un Williamsburg, Brooklyn semtinde bir duvarı baştan aşağı dokuz şehrin tanınmış simgeleri ve illüstrasyonlarla yeniden tasarlayan hava yolu şirketi, kişilere bu ikonların önünde selfie çekerek Tinder profillerine renk katmalarına yardımcı oluyor.

Ana fikri, Delta’nın New York’tan diğer şehirlere tüm hava yollarından çok daha fazla uçuşu olduğunu seyahat severlere hatırlatmak olan “New York is Go” kampanyası kapsamında, Wieden + Kennedy New York iş birliği ile hazırlanan bu renkli duvarda Eiffel kulesinden, Londra’nın renkli telefon kulübelerine kadar birçok simge görebiliyoruz. Duvar sadece bu simgelere değil, tasarımcı Celyn Brazier tarafından hazırlanan havaalanı özel kodlarına da ev sahipliği yapıyor. Brazier tarafından yapılan illüstrasyonlarda, her havaalanı kodu o şehrin spesifik objeleri ile birleştirilmiş.

Kaynak: http://www.pazarlamasyon.com/pazarlama/deltada-seyahat-edemeyenlere-dunya-seyahati-duvari/

Kurum Adı

bilinmiyor

Bu Püf hakkında yorum yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir