Hediye kurabiyeler

0 / 5
Favorilere ekle

Ben bir Püf yapmışım…
Bir projemin görüşmeleri için şirketlere giderken markalarının ve kendi markamın logolarının üzerinde olduğu mis gibi kurabiyeler yaptırmak geldi aklıma.. Bu bir miktar (Bazen bol da olabiliyor) ortamı gereksiz yere soğutan beyaz yaka çalışanların da “ohh mis gibi valla çay söyliyim mi?” teklifiyle daha ilk dakikalarda soğuk havayı samimi havaya sokan bir püf oldu 🙂

Bu püfümü en son gittiğim DGSK (Doğuş Grubu Yatırım Fonu) ve Endeavor Türkiye derneği ziyaretlerim için yaptırdığım kurabiyelerin fotoğrafıyla da taçlandırayım..
Bu arada ben de kabul ediyorum taze çiçek harika bir hediyedir.. Ancak yenilebilir bir hediye yeni işe başlayan arkadaşınızın ekibe kabulünü de hızlandırır 🙂 düşünsenize logolarla bezeli bol tereyağlı bu kurabiyeleri ofisine “yeni işini tebrik ederim, bol bol yolladım yeni ekip arkadaşlarınızla keyfini çıkarın” diye şöyle 10-15 kurabiye yollasanız hatta o arkadaşınız girişken bir yapıda biriyse Genel Müdür’ün odasına bir kaç kurabiye götürse arkasından “Vay be firmamıza hemen adapte olmuş” dedirtseniz fena mı olur? :))

Püfiyet olsun…

Kurum Adı

Deneyorum

Bu Püf hakkında yorum yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir