Otomatik kedi tuvaleti

0 / 5
Favorilere ekle

Otomatik kedi tuvaletleriyle artık kedi beslemek çok daha kolay!

Geçtiğimiz günlerde yakışıklı kedimiz Ginger’ı evlendirdik:) Kedi dünyasında damat , gelinin evine gidermiş. Biz de tabii sokağımızdaki dünürleri Ginger ile ziyaret ettik. Evlerini gezerken kedi tuvaletlerinin farklı görünümü dikkatimi çekti.

Gelin kedinin annesinin bana anlattığı gerçekten çok ilginçti. Bu özel tuvalet sensör yardımıyla kedinin tuvalet yapmasının hemen sonrasında suyla hem kumu hem tuvaleti temizleyerek bir boru (hortum) yardımıyla kirli suyu giderden tahliye ediliyordu. Tuvalete konulan kum yaklaşık bir yıla yakın kullanılabiliyor ve özel bir deterjanla temizleniyor.

Kedi sahipleri bilirler, kedinin bakımı çok basittir. Yapılması gereken sadece yemeğini ve suyunu vermek, bir de tuvalet kumunu temiz tutarak kokmamasını sağlamaktır.

Açıkçası koku konusunda çok hassasım bu nedenle Ginger’ın kumunu çok sık değiştiririm.

Bu tuvaletler hem benim hem benim gibi bir çok kedi sahibinin işini kolaylaştırabilir diye düşünerek paylaşmaya karar verdim.

Görüştüğüm aile tuvaleti Marmara Forum Arkadaş Pet’den almış ancak aynı tuvaletler http://www.lokumpet.com/ScoopFree-Ultra-Otomatik-Kedi-Tuval… Lokum Pet’te de mevcut.

Kurum Adı

Marmara Forum - Lokum Pet'

Bu Püf hakkında yorum yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir