Problem Solved…

0 / 5
Favorilere ekle

Dün iş çıkışı arabamla evime dönerken yoğun trafğin ortasında bir araç ve üzerindeki yazı ilgimi çekti. Arabada sadece logo, MARTIN kelimesi ve slogan olarak da “Problem Solved Guaranteed” (problem çözümü garanti edilir) yazıyordu, uzun süre izledim. Bir gün sonra işe döndüğümde web sitesinden girerek şirket araştırdım. Hiç bu kadar teknik ve spesifik bir sektörde olacakları aklıma gelmezdi. MARTIN 72 yıldır faaliyette olan bir mühendislik şirketi. Dökme taşıma sistemlerinde toplam toz kontrolü için çözümler üreten, dünya çapında bir otorite. 1944’de Amerika’da kurulmuş bir aile şirketi. Dünyanın birçok bölgesindeler.

Web sitesindeki yaklaşım şöyle: ‘’Martin Engineering, yıllar boyunca dökme malzeme taşımadaki yeni zorluklara meydan okudu. Başka ürünler sundu, diğer endüstrilere hizmet verdi, başka problemleri çözdü. ‘’
Dökme malzemelerin temiz ve verimli şekilde taşınmasının üretim prosesinde kilit rol oynadığı endüstriyel işletmeler için, iyileştirilmiş verimlilik ve kârlılık sözünü tutan, Bir döküm kalıpçısı olan EDWIN F. PETERSON’un vizyonundan küresel gerçekliğe dönüşmüş, problem çözmeye odaklanarak başlanılmış bir başarı hikayesi.

Web sitesindeki ‘’Yardım Etmek için buradayız’’ cümlesinin altında altında ise şirketin iletişim bilgileri yer alıyor.

Anlatmak istediğim Püf Projesinin insanlara, topluma kurumlara bir katkısı oluyor. Eğer Püf projesi olmasa idi, “Problem Solved Guaranteed”yazısı ilgimi çekmeyecekti araştırmayacaktım, temas kurmayacaktım ve bir işbirliği fırsatı olmayacaktı. Diliyorum başarılı çalışmalar yapacak ve karşılıklı memnun olacağız.
Ayrıca Endüstriyel alanda faliyet gösteren bir şirketin asırlardır devam eden sloganı “Problem Solved Guaranteed” cümlesi ve araçlarında bunu sergilemeleri, eğitim ve gelişime önem vermeleri gerçekten etkileyici.

Kurum Adı

Martin Engineering

Bu Püf hakkında yorum yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir