Sosyal egzersiz uygulaması: ByCycling

0 / 5
Favorilere ekle

Hollanda temelli bir İspanyol şirket yeni bir sosyal egzersiz uygulamasını piyasaya sürerek bisiklet kültürü üzerinden para kazanmayı hedefliyor.

ByCycling uygulaması 2 yıl süren uzun çalışmalardan sonra geçtiğimiz günlerde İOS üzerinden uygulamaya açılmış durumda Android uygulaması da çok yakında tanıtılıcak.

Kendisi oldukça ilham verici bir uygulama ve temelde çalışanları arasında daha sağlıklı bir yaşam tarzı alışkanlığı yaratmak isteyen orta ve büyük ölçekli firmaları hedef alıyor. Fikir şu: Dahil olmak isteyen kullanıcılar uygulamayı indiriyor, şirketin ya da departmanın grubuna katılıyor, sonrasında yazılım da kullancının kilometre değerlerini bir lider tablosu aracılığıyla takip ediyor.

Çalışanlarının daha fazla pedal çevirmesini isteyen yönetim belirli kilometre taşlarına ulaşan çalışanları nakit ya da ekstra izin günü gibi farklı yollarla ödüllendirebiliyor.

Kaynak:  http://www.digitaltalks.org/2017/04/26/isverenlere-calisanlarinin-kat-ettigi-yola-gore-odul-verme-imkani-sunan-uygulama-bycycling/

Kurum Adı

ByCycling

Bu Püf hakkında yorum yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir