Tekrar kullanılabilir paket

0 / 5
Favorilere ekle

Moleskin defterler “tekrar kullanılabilir paket” uygulamasıyla hem doğaya sahip çıkıyor hem de hayata hoşluk katıyor.

Satın alınan Moleskin defterlerin üstünde daha önce hiç açılmadığını teyit etmek hem de ne tür bir defter(kareli-çizgili düz gibi) olduğunu belirtmek amacıyla defteri çepeçevre saran kağıt bir bant olur.

Eskiden defteri satın aldığımızda bu bantı alıp çöpe atardık ve bu kadar çok satılan bir defter markasında kağıt israfını görmek üzücü olurdu. Fakat Moleskin yakın zamanda yeni bir uygulamaya geçerek bu kağıt bandın arkasını da kullanmayı sağlayarak “tekrar kullanılabilir paketler” yaratmış. Sistem çok basit: Yeni defterinizi alıyorsunuz, ince bandını çıkartıp ters çeviriyosunuz ve makasla işaretli yerlerinden kesiyorsunuz. Böylelikle asılabilir iki adet hoş mesaj (hanging message system) elde ediyorsunuz. Mesajlardan birisi güzel bir gün dileyen “have a nice day” ki ben bu mesajı ofisimin kapısına asmayı tercih ettim.

Böylelikle hem paketi tekrardan kullanma imkanınız oluyor hem de ufak ve sevimli notlarla hayata ofisinize hoşluk katıp çalışma arkadaşlarınızın yüzünü gülümsetebiliyorsunuz.

Kurum Adı

Moleskin Defterleri

Bu Püf hakkında yorum yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir