Bir restauranta rezervasyon hiç bu kadar kolay olmamıştı

0 / 5
Favorilere ekle

Artık restaurantları tek tek arayıp yer var mı diye? sormanıza artık gerek yok. Sizin yerinize cep telefonunuza indireceğiniz Reztoran dijital rezervasyon ajandası bunu yapacak.

Bu uygulama size anında hangi restaurantta saat kaçta yer var gösterecek. Rezervasyon işleminizi Reztoran sitesinden çok hızlı ve ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz. Rezervasyon onayınız anında cep telefonunuza ve mail adresinize mesaj olarak gelir.

Reztoran Türkiye’nin ilk gerçek zamanlı restoran rezervasyonu sitesi olarak, en iyi restoranları ve dışarıda yemek yemek isteyenleri dinamik bir ortamda buluşturma hedefiyle kurulmuştur. Çok kısa sürede 750 restoranın üzerinde ve her gün büyüyen bir portföye ulaşmış, günün koşuşturması içerisinde restoranları aramak için çok vakti olmayan 100,000’den fazla kişiye diledikleri restoranda masa ayırmıştır. Restoranlar hakkında ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri bir tık uzağınıza getirerek kolay, pratik ve anında onaylı rezervasyon yapabilmenizi sağlamak için geliştirilmiştir.

Bu uygulama şu an için ülkemizde  İstanbul, İzmir, Ankara, Bodrum illerini yurt dışında ise Berlin, Barcelona ve Londra’yı kapsıyor.

Restaurantlara rezervasyon yaptırmak için şu linke tıklayabilirsiniz. https://www.reztoran.com/

 

Kurum Adı

Reztoran

Bu Püf hakkında yorum yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir